Pro děti

 

Objednání 775 44 22 55

Dětské kadeřnictví STUDIO Belle, správným směrem už od prvních vlásků.

Dětské kadeřnictví aneb i děti se chtějí líbit.

První stříhání vlásků bývá doprovázeno různými pověrami. V mnoha českých rodinách se po generace dodržuje zvyk, kdy se dítě do prvního roku nesmí stříhat, jinak se mu zkrátí nejen vlásky ale i život. Další oblíbené rčení zní: Vlasy se musí stříhat, aby hodně rostly a byli pěkné a husté.

Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví SmíchovTato pověra se traduje již mnoho generací mezi rodiči, a ve jménu krásných vlásků jsou miminka stříhána do hola a větší holčičky tzv. "na kluka". Nejedna malá holčička potom trpěla, když od okolí slýchávala: „Ty jsi ale hezký chlapeček". Jedná se ale opravdu pouze o pověru. Kvalita vlasů je dána geneticky, takže pokud máte v rodině málo vlasů, ani sebevětší stříhání Vašemu dítku k bujné kštici nepomůže. Ale i u dětí se dají vlásky posílit různými jemnými přírodními šampóny a správnou péčí.

 

Dětské kadeřnictví STUDIO Belle, stříhání přece nebolí.

Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví SmíchovVidíte-li, že Vaše dítko už potřebuje ostříhat vlásky, netrapte se stříháním doma, ale přijďte do našeho kadeřnictví. Stříhání v kadeřnictví totiž nemusí být jen traumatický a uplakaný zážitek. Víme jak správně s dítětem jednat, aby se nebálo, nenudilo a hlavně, aby ho stříhání bavilo i v budoucnu. Kadeřnice STUDIO Belle mají dostatek zkušenosti s dětskými zákazníky. Budou si s dětmi povídat, všechno jim vysvětlí, a pokud bude dítě nesvé, můžete si jej posadit na klín, aby bylo při stříhání klidnější.

 

Příprava před návštěvou dětského kadeřnictví

Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví SmíchovPřed prvním stříháním, doporučujeme vzít Vaši ratolest do kadeřnictví jenom na prohlídku. Dítě se dobře seznámí s prostředím a prohlédne si všechny používané nástroje. Skvělé cvičení je zahrát si doma na kadeřnictví, a ostříhat třeba vlásky panence nebo petrželi.

 

Po prvním stříhání si z našeho kadeřnictví odnesete pramínek vlasů na památku.

Pro větší děti nabízíme širokou škálu zajímavých a veselých účesů, které udělají z holčiček princezny a chlapečků rytíře a slavné fotbalisty.

Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví Smíchov Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví Smíchov Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví Smíchov Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví Smíchov Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví Smíchov Kadeřnictví Praha 5, dětské kadeřnictví, první stříhání vlásků, kadeřnictví pro děti, kadeřnictví Smíchov