Pedikúra v Brně za příznivé ceny 

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ A PORADENSTVÍ 

Objednání 775 44 22 55

Ceník 

Pedikúra mokrá - (ošetření zrohovatělé kůže, úprava nehtů, masáž, peeling ) 280 Kč
Pedikúra mokrá - gellak  (ošetření zrohovatělé kůže, úprava nehtů, masáž, gellak) 550 Kč
Gellak vč. úpravy nehtů 400 Kč
Lakování nehtů - jednoduché 50 Kč
Lakování nehtů - francouzské 80 Kč
Výživa nehtů P-SHINE 200 Kč
Odstranění gellaku, speed laku a gelu vč. ošetření 200 Kč

Masáž lýtek
150 Kč
Peelingová masáž chodidel 150 Kč

Ceník platný od 20. 3. 2017. Ceny jsou uvedeny vč. DPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nohy hrají v našem životě důležitou roli. Věnujme jim proto péči, jakou si zaslouží, neboť nás nosí celý život. I krátký pohled na nohy může mnohé vypovědět o svém majiteli. Je důležité se o své nohy starat celý rok nejen v létě, ale i v zimě, kdy jsou Vaše nohy skryty v zimní obuvi. Péče o ně by se neměla zanedbávat!
Každý den ujdeme přibližně 6 - 8000 kroků. Naše chodidla jsou vystavena každodenní námaze a brání se tím, že pokožka tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Nohy jsou většinou po celý den uzavřeny v neprodyšných botách, potí se, mačkají v těsných dámských střevíčkách. Vznikají nepříjemné, ale i bolestivé otlaky a mozoly. Je proto důležité věnovat svým chodidlům patřičnou péči. Zaslouží si alespoň jednou měsíčně navštívit pedikúru, kde jim bude poskytnuta odborná péče.

Z těchto důvodů je potřeba chodidlům věnovat potřebnou péči, jakou si po náročném dnu zaslouží. Pravidelně prováděná pedikúra je řešením všech problémů.

Pedikúra je název pro péči o nohy. Zahrnuje speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů. Pedikúra zahrnuje i depilaci nohou. U pedikúry jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Základní ošetření chodidel – mořská koupel, odstranění odumřelé kůže skalpelem, úprava nehtů, nanesení výživného aroma oleje.

Aromatický olejový zábal s vůní levandule, jalovce, borovice nebo marokánského cedru a relaxační masáž od konečků prstů až po kolena. Ošetření dále obsahuje mořskou koupel, kombinovanou pedikúru, úpravu nehtů, peeleing a lakování.