Barvení a úprava obočí a řas
 

MĚJTE SVŮDNÝ POHLED! DOKONALÉ ŘASY I OBOČÍ JSOU SEXY!


Důležitým bodem v kosmetické péči o obličej je úprava očního okolí řas a obočí.
Je třeba zvýraznit oči? Nebo naopak nasměrovat pozornost jinam?

SPOLU PRO VÁS VYBEREME TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ!


PŘIROZENOST VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Přirozenost je hlavní zásadou při úpravě obočí. Jistě, móda a styly vstupují do kosmetických praxí a ovlivňují trendy. Nikdy ale nezapomeňte na to, že vítězí upravená přirozenost.

Přirozeně klenuté obočí nevyjde z módy nikdy!


TVAROVÁNÍ OBOČÍ

Tvarování obočí je silnou zbraní. Lze jím proporčně utvářet celý obličej a stejně tak měnit jeho výraz. Základní rada zní: nechte si vytvarovat obočí tak, aby co nejlépe ladilo s Vaším obličejem. Pozor na to, aby nevznikl nepřirozený tvar. Nechte si najít správný tvar obočí, co Vám bude slušet a podtrhne přirozenou krásu obličeje.


BARVENÍ ŘAS A OBOČÍ

Hlavním východiskem při barvení řas i obočí je, aby barva harmonovala s barvou vlasů a celkovým barevným typem konkrétní osoby. Spolu zvolíme ten nejpřirozenější odstín k Vašemu typu. Velmi světlé obočí lze ztmavit, velmi tmavé obočí lze zesvětlit.

Tato metoda se velmi často neprovádí, a však existuje a lze splnit přání i tmavovláskám, které přešly na světlejší tony vlasů, sladit i obočí tak, aby výsledná kombinace působila přirozeně. Ovšem zde je důležitá konzultace dle stavu a tmavosti chloupků, tak aby výsledný stav byl co nejpřirozenější. Odbarvování obočí není až tak neobvyklé.

Je ovšem potřeba obočí doodbarvovat , protože časem odrůstá.

Snažte se udržet barvu vlasů a obočí v rovnováze. Blondýnky s černým obočím vypadají tvrdě a je pro ně vhodnější hnědá barva na řasy

I pro tmavovlásky s tmavými řasami je tato metoda barvení řas velice doporučována.

Vizážisté běžně pro zvýraznění tmavých řas používají černo-modré řasenky nebo laděné v tomto tónu.

Tmavé řasy krásně probarví po celé délce řas, ani nositelky tmavých řas nemají probarvené řasy po celé délce stejně. Výsledným efektem jsou delší řasy s podtónem do tmavě modro-černé, řasy se více zvýrazní a tato kombinace na tmavovláskách působí přímo magicky a přitahuje pozornost k očím.

Málokdo má probarvenou celou délku řas, konečky bývají světlé, která žena by nechtěla prodloužit přirozenou cestou vlastní řasy.

Nezapomínejme na úpravu této oblasti, obočí je skutečně rám Vašeho obličeje. Bez určité šikovnosti a praxe je náročné tvarovat obočí v domácích podmínkách. Bohužel výsledný efekt není nejlepší, nesrovnalost ve velikosti každého obočí, jiný tvar, jiná úprava, při přílišném zbytečném vytrhávání chloupků, můžeme poničit kořínky a ty nám už poté nenarostou.

Přílišné experimentování se mnohdy nevyplatí a je lepší vyhledat pomoc a radu odborníka!


ŠPATNÝ TVAR OBOČÍ ŽENU SPÍŠE ZASTÍNÍ, NEŽ POZDVIHNE JEJÍ RYSY!
MŮŽETE BÝT SAMA PŘEKVAPENÁ, JAK STAČÍ MÁLO K TOMU, ABY SE VÁŠ OBLIČEJ A OČI ROZJASNILI.NABARVENÉ ŘASY A OBOČÍ MAJÍ SPOUSTU VÝHOD:

 

 • I v nepříznivém počasí, dešti, v teplých dnech, u vody, budete stále upravená
 • Ušetřené investice spojené s řasenkou
 • Výsledek je viditelný ihned a nemusíte mít strach z výrazné barvy
 • Řasy jsou zřetelně delší a objemnější, tónování zdůrazní celou délku řas
 • Barvení řas je velmi praktické a šetří čas, odpadá manipulace s řasenkou
 • Od rána do večera stále upravený vzhled
 • Odpadávají nepříjemné a nevzhledné slepené řasy, opadávání řasenky během dne, obtisky okolo očí
 • U barvených řas tento problém odpadává, barva proniká do každé jednotlivé řasy – bez slepení řas
 • Zejména pro nositelky kontaktních čoček je tohle řešení ideální vzhledem k tomu, že jemné částice řasenky mohou dráždit oči
 • Pro sportovní nadšence je barvení řas a obočí perfektní volbou, protože je odolný vůči vodě a proti pocení, bez škaredého efektu rozmazání.
 • Skvělé řešení pro ty, co trpí přecitlivělostí na make-up.


Barvení řas je také vhodné před prodlužováním řas, ale musí být provedeno 3 dny před aplikací.


CO KONKRÉTNĚ ZÍSKÁTE NÁVŠTĚVOU?

 • Perfektně vytvarované obočí
 • Profesionální konzultaci a doporučení přesně pro Váš typ
 • Řasy a obočí, které s Vámi typologicky perfektně souzníTÓNOVÁNÍ ŘAS, OBOČÍ PRO MUŽE
Stejně jako barvení vlasů, tónování řas a obočí bylo na dlouhou dobu jedinou doménou ženy. Ale s neustále rostoucím počtem mužů, kteří kladou zvláštní důraz na osobní péči, objevili nesrovnatelné výhody této metody.

I muži si mohou trochu "pomoci", aby zdůraznil své oči, obočí. Tónované řasy a obočí vždy vypadají přirozeně! Mužských zákazníků stále narůstá, není se čeho bát.


INFORMACE:

 • Doba barvení přetrvává přibližně 4-6 týdnů.
 • Výsledky jsou skutečně překvapivé!
 • Nejlepších výsledků je dosaženo při pravidelném barvení, protože s každým opakováním, barva pronikne hluboko do řas a je intenzivnější a barevně trvalejší.Používáme barvy REFECTOCIL - PÉČE O ŘASY A OBOČÍ
Mimořádně šetrný přístup k citlivé oblasti okolo očí představují výrobky nejvyšší kvality RefectoCil® s uceleným systémem barvení řas a obočí. Barvy v široké paletě odstínů, rychlé působení, bezpečná a jednoduchá aplikace, největší výběr doplňkových produktů.


KONTRAINDIKACE:
Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek, či jiných očních onemocnění.