IPL  - Epil Fast Touch Rainbow
______________________________________________________
POZASTAVTE SVÉ VRÁSKY, ZBAVTE SE AKNÉ, PIGMENTŮ A ŽILEK
PERMANENTNĚ ODSTRAŇTE NEŽÁDOUCÍ OCHLUPENÍ
______________________________________________________

Objednání 775 44 22 55

 • permanentní odstranění nežádoucího ochlupení
 • fotorejuvenace
 • odstranění žilek
 • odstraňování pigmentových skrvn
 • odstranění a změlčení vrásek, vypnutí pokožky
 • ošetření akné a jizev po akné

 

FOTOEPILACE

Nejúčinnější forma epilace (epilací se rozumí odstranění chloupků včetně kořínku). Při aplikaci IPL se využívají intenzivní světelné pulzy, které zničí vlasový folikul. Při této metodě je důležité správně určit fototyp a nastavit přístroj.

Fotoepilace - trvalé odstranění chloupků - pojmem trvalé myslíme úspěšnost odstranění 75 - 95%. Drobné světlé chloupky Fotoepilací odstranit nelze. Ošetření přístrojem je nutné několikrát opakovat, tzn. třikrát až šestkrát (vyjímečně i víckrát), jelikož jsou dvě období růstu chloupků - období růstu a období klidu. Fotoepilaci je nejlepší provádět v období růstu. Několika sezeními si můžete být jisti v tom, že byly ošetřeny také chloupky, které byly při předchozích sezeních v klidové fázi neboli v období klidu. Četnost sezení je u obličejových částí dva týdny a na těle od čtyř do osmi týdnů. Nejlepších výsledků se dosahuje, pokud jsou chloupky tmavší a kůže je světlá. Zaručeně nejúčinnější je fotoepilace v oblasti podpaží a třísel. Po fotoepilaci se mohou objevit světlé a jemné chloupky, které jsou téměř neviditelné. Fotoepilaci je možné provádět na celém těle (ruce, lýtka, stehna, nohy kompletně, ramena, záda, prsa, břicho atd.), ale nejčastěji se využívá v oblasti bikin, v podpaží a velmi často v oblasti obličeje (horní ret, brada, tváře atd.).

Jak fotoepilace funguje Technologie IPL umožňuje zničení buněk vlasového váčku prostřednictvím výběrové neboli selektivní fototermolýzy. Tmavý pigment, který se nazývá melanin, dodává chloupku jeho zabarvení. Dovede pohlcovat intenzivní pulzní světlo (IPL) pulzního světelného systému. Vlasová pochva se rozehřeje asi na 70°C, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla bez toho, aby byly poškozeny ostatní tkáně. Dojde-li k úplnému poškození, tak z místa už nemůže vyrůst další chloupek, odstranění je trvalé.

FOTOOMLAZENÍ  - při něm dochází k těmto efektům:

 • zjemnění hlubokých vrásek
 • vyhlazení mikrovrásek
 • vyhlazení jizev po neštovicích, úrazech a akne
 • rozjasnění unavené pleti
 • odstranění pigmentových skvrn
 • hloubková regenerace kůže

 

FOTOOMLAZENÍ znamená podle použití přístroje některou z těchto metod:

Fotorejuvenace - IPL, barvivový nebo diodový laser nebo Resurfacing - Erbiový nebo CO2Laser..

Fotorejuvenace je souhrnný název pro několik postupů. Hlavním principem této metody je tepelné narušení kolagenu v pleti. Důsledkem toho se v pokožce je aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných žilek, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky. Fotorejuvenace je velmi šetrný postup, a proto jej lze kombinovat s chemickým pealingem, ošetřením lasery, aplikací botulotoxinu, kožních implantátů a lze jej také provést po operačních zákrocích.

Technologií EasyEpil se dělá výhradně rejuvenace (fotorejuvenace) nikoli resufacing! Fotorejuvenace Jedná se o šetrné zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie. Zdrojem světla je buď intenzivní pulzní světlo (IPL), pulzní barvivový laser nebo diodový laser. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je probuzena nová tvorba kolagenu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži. K zahojení po fotorejuvenaci dochází asi po 5–14 dnech

Resurfacing Metoda využívá tzv. ablačních laserů, jako je CO2 laser a erbiový laser. Tyto lasery šetrně odpaří svrchní vrstvy pokožky a tím dosáhnou obnovení povrchu kůže. Tento postup je nejčastěji užíván k ošetření jizev po neštovicích nebo akné, k vyrovnání hlubších vrásek nebo zhrublého povrchu kůže. Vynikající je k vyhlazení vrásek kolem očí a na horním rtu. Zákrok může být i ambulantní, lékaři obvykle doporučují 1 denní hospitalizaci s dalším ošetřením například biostimulačním laserem či intenzivním červeným světlem pro rychlejší hojení. Doba hojení v 2–4 týdny, následně nutná důsledná fotoprotekce (krémy s vysokým UV filtrem – 50+) několik měsíců. Zákrok se dá dobře kombinovat s chirurgickými zákroky v celkové narkóze, například s faceliftem.

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:

Kolik ošetření budu potřebovat?

 • Počet epilačních ošetření je individuální podle intenzity ochlupení, ošetřované partie a velikosti ošetřované plochy. Doporučený počet epilací se dozvíte na bezplatné konzultaci ve STUDIU Belle.
 • Poče ošetření – žilky, pigmentové skvrny, akné, vrásky – podle potřeby a dle výsledků předchozího ošetření.

Před epilací - jaká je příprava na epilaci?

 • Tři dny před ošetřením oholte ošetřovanou partii. Ponechte ale viditelné vršky chloupků.
 • Před a v průběhu terapií doporučujeme nechodit do solárií během jednotlivých procedur.
 • V den ošetření se vyhýbejte aktivitám, které jsou spojené s nadměrným teplem jako je např. saunování.

Po epilaci - jaká jsou doporučení po ošetření?

 • Po epilaci nepoužívejte deodoranty a krémy.
 • Nečekejte do další procedury a chloupky v ošetřované partii holte, nelze je však vytrhávat či depilovat.
 • Holení se netýká partií brady a nad horním rtem, zde se chloupky pouze stříhají.
 • 5 dní před a po epilaci dodržujte zvýšený pitný režim.
 • Při epilaci v partii obličeje používejte při kontaktu se sluncem ochranou péči s UV 50.

Jaké jsou intervaly mezi procedurami?

 • Doporučený interval mezi epilacemi je 4 až 8 týdnů pro dosažení maximálního výsledku epilace.
 • Doporučený interval mezi fotorejuvenací – 2 až 4 týdny pro dosažení maximálního výsledku.
 • Ošetření – žilky, pigmentové skvrny, akné, vrásky – podle potřeby a dle výsledků předchozího ošetření.

Jak dlouho ošetření trvá?

 • Délka procedury závisí na jejím rozsahu.

    

KONTRAINDIKACE

Vedlejší účinky se vyskytují jen výjimečně, jelikož ošetření je bezpečné a je zaručena ochrana pokožky.

Mezi vzácné vedlejší účinky se řadí mírné zčervenání pokožky bezprostředně po ošetření a může přetrvat až dva dny. Společně se zarudnutím může dojít k lehkému napuchnutí, kterého se zbavíme, pokud budeme postižené místo na pokožce chladit.

Mezi extrémní případy se řadí příznaky, které připomínají spáleniny při opalování nebo se mohou objevit popáleniny. Důsledkem těchto vedlejších účinků může dojít k hypopigmentaci nebo hyperpigmentaci, což znamená, že pleť je po ošetření světlejší nebo tmavší. Jedná se o skvrny, které po čase zmizí. Upozorňujeme na to, že k takovýmto vedlejším účinkům dochází především proto, jelikož postižené místo bylo před ošetřením nebo po ošetření vystaveno slunečním paprskům nebo působení solária bez použití opalovacího krému s vysokým faktorem.

Kdo na fotoomlazení může a kdo ne Fotoepilaci si mohou nechat udělat ženy i muži, kteří mají pigmentované chloupky, což znamená blond nebo tmavé. Pokud jsou chloupky nepigmentované, bílé není možné fotoepilaci provést. Ošetření je také závislé na typu kůže (I až IV). Nevyhovující je příliš tmavá kůže.

Ošetření se nedoporučuje Těhotným a kojícím ženám (především z legislativních důvodů), lidem trpícím epilepsii, lidem s čerstvě udělaným tetováním, čerstvě opáleným lidem a osobám užívajícím antikoagulační léky (léky na ředění krve), nebo léky způsobující přecitlivělost na světlo. Dále se nedoporučuje zákrok IPL osobám trpící cukrovkou, herpes a lidem, kteří mají nebo měli v minulosti kožní vyrážku způsobenou reakcí na světlo.

Ceník

Pigmentace, žilky
Pigmentové skvrny od 100 Kč
Nežádoucí žilky od 100 Kč
Doporučené množství ošetření se stanoví podle rozsahu ošetření.
Potřebná kúra je min., 4 ošetření s intervalem cca 14 - 21 dnů
   
Akné
Obličej od 350 Kč
Horní část zad od 450 Kč
Hrudník od 350 Kč
Ošetření jednou za 3 - 4 dny po dobu cca 4 týdnů
   
Epilace / depilace
Mezi obočím od 50 Kč
Horní ret od 100 Kč
Kotlety od 150 Kč
Tváře od 150 Kč
Brada od 150 Kč
Krk od 200 Kč
Podpaží od 200 Kč
Ramena od 150 Kč
Předloktí od 200 Kč
Ruce od 450 Kč
Prsní dvorce od 100 Kč
Břicho od 450 Kč
Okolí pupíku od 100 Kč
Hrudník od 450 Kč
Záda - horní část od 400 Kč
Záda - spodní část od 400 Kč
Záda - celá od 700 Kč
Třísla bikiny line od 250 Kč
Intimní partie - brasil od 350 Kč
Hýždě od 300 Kč
Stehna od 400 Kč
Lýtka od 350 Kč
Celé nohy od 700 Kč
CELOTĚLOVÉ OŠETŘENÍ od 1 200 Kč
   
Omlazení pleti
Obličej od 350 Kč
Obličej + krk od 500 Kč
Dekolt od 350 Kč
Obličej + krk + dekolt od 550 Kč
   

Ceník platný od 1. 1. 2017. Ceny jsou uvedeny vč. DPH

V případě Vašich dalších dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše otázky. :-)