Brazilian Keratin Treatment CoCo's (Brazilský keratin) v Brně

Objednání 775 44 22 55

 Ceník

Brazilian Keratin Treatment CoCo‘s       
  KRÁTKÉ VLASY  POLODLOUHÉ VLASY  DLOUHÉ VLASY
  od 2 000 Kč  od 2 500 Kč od 3 000 Kč
       

Brazilian Keratin Treatment CoCo's (Brazilský keratin) je světový hit pro zdraví Vašich vlasů. Krásné, zdravé, hladké, lesklé a rovnější vlasy již pro Vás nemusí být pouze snem.

 

Brazilian Keratin Treatment je revolučním produktem, který Vám nabízí řešení pro kadeřavé (kudrnaté, vlnité), poškozené, nezdravé, matné a neodborně opečovávané vlasy. Tento revoluční proces změkčuje, vrací lesk, rozzáří a dočasně narovná vlasy. Po aplikaci se vlasy necuchají, každodenní úprava vlasů je otázkou 10 minut. Tento efekt přetrvává 3 – 4 měsíce.

 

Brazilian Keratin Treatment (Brazilský keratin) nepoužívá žádné chemikálie k otevření a uzavření vlasových kutikul. Proniká do vlasů, opravuje vnitřní poškození a vytváří ochrannou vrstvu proti dalšímu poškození. Brazilian Keratin Treatment má nižší pH než obyčejná voda! A co je keratin? Keratin je přírodní látka, která je obsažena přibližně 88 procenty ve Vašich vlasech.

 

Brazilian Keratin Treatment (Brazilský keratin) je vhodný pro všechny typy a druhy vlasů. Pro vlasy poškozené i pro vlasy zdravé. Poškozené vlasy Brazilian Keratin Treatment regeneruje a opravuje jejich vnitřní strukturu. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Chrání vlasy například před poškozením sluncem nebo mořskou vodou. Tento jedinečný produkt je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže a děti od 14 let. Je určen pro všechny, kteří chtějí mít krásné, zdravé a lesklé vlasy.

 

Způsob aplikace v salonu

Vlasy umyjeme čisticím šamponem CoCo a vysušíme ručníkem. Nepoužívá se žádný kondicionér. Vlasy vysušíme z 80% fénem při střední teplotě a rozdělíme do 4 sekcí. Do jednotlivých sekcí postupně štětečkem naneseme keratin 0.5 cm od kořínků vlasů (neaplikuje se přímo na pokožku hlavy) a pak vlasy rozčešeme jemným hřebenem, aby se keratin nanesl rovnoměrně. Vlasy vysušíme fénem o střední teplotě zcela do sucha. Poté použijeme na vlasy v jednotlivých sekcích keramickou žehličku zahřátou na 230°C. Opakujeme 10x - 12x v každé sekci až budou vlasy lesklé a rovné. Celý proces ošetření trvá pouhé 2 hodiny. Upozornění pro zákazníky - vlasy se můžou umýt až po 3-4 dnech po aplikaci a nesmí se v této době nosit sepnuté. Pro zachování nejlepšího výsledku používejte hydratační šampon a kondicionér značky CoCo, které neobsahují chlorid sodný.
Více poškozené ( melírované ) kadeřavé vlasy jsou ozdravené, ale  nemusí být po ošetření úplně rovné. V případě, že chcete docílit ještě rovných vlasů, měly by jste tento proces opakovat.