3MAX-kavitace, radiofrekvence, facelift

3 MAX Technilogie je nejprogresivnější technologií současnosti pro tvarování těla, která díky dokonalému řešení využívá jednu, dvě nebo všechny tři základní funkce během jednoho ošetření - ULTRAZVUKOVOU KAVITACI, RADIOFREKVENCI a PODTLAK (vakuová masáž).

Ultrazvuková kavitace pracuje na základě působení ultrazvukových vln, které kombinují kavitační energii a termální efekt, zejména v hlubokých podkožních vrstvách. Po kavitačním ošetření následuje radiofrekvenční  ošetření spojené s působením podtlaku, které zajišťuje dokonalý efekt ve svrchní vrstvě pokožky, v této části ošetření dochází současně k lymfatické drenáži. 
 

Při využívání 3MAX technologie získáváme výsledek ve všech vrstvách pokožky.

 

Ceník

Kavitace, radiofrekvence, nebo kombinace
30 minut + 30 minut presoterapie  400 Kč
40 minut + 30 minut presoterapie 500 Kč
60 minut + 30 minut presoterapie  650 Kč
Face lift - obličejová radiofrekvence
20 minut (obličej nebo dekolt) 300 Kč
40 minut (obličej + dekolt) 550 Kč

Ceník platný od 1. 1. 2017. Ceny jsou uvedeny vč. DPH

 

Účinky 3 MAX technologie

 • výraznéáredukce tukových polštářků
 • zrychlení metabolismu
 • stimulace kolagenových vláken a následné tvorby kolagenu
 • viditelný a dlouhotrvající efekt

Funkce 3 MAX Technologie

 • ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE
Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují. Pomocí tohoto principu dochází k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se rozpadá a uvolňuje se tuk. Ultrazvuková kavitace je určena na hluboko uložené tukové buňky, jejichž strukturu dokáže dokonale narušit.
 
 • MULTIPOLÁRNÍ A BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE S FUNKCÍ PODTLAKU
Inovovaná multipolární radiofrekvence dodá tepelnou energii hluboko do podkožní vrstvy a zároveň současnou aplikuje elektromagnetické vlny, které podpoří procesy vytváření nového kolagenu stimulací kolagenových vláken. Tímto způsobem dosáhnete vynikajících výsledků při léčbě celulitidy a liftingu pokožky.
 
 • BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE
Hlavice bipolární radiofrekvence působí jak na povrchovou vrstvu pokožky, tak i na hlubší podkožní vrstvy (cca 5-10 mm) a zároveň podporuje zrychlení metabolismu. Kombinovaná radiofrekvence a podtlaková masáž výrazně zlepšuje stav celulitidy a celkový vzhled pokožky. Dochází k výraznému liftingu pokožky. Udržovací procedury zajistí dlouhodobý výsledek a spokojenost klientů.
 

Kavitace je moderní metoda neinvazivní liposukce prováděné lokálně, která efektivně odbourává tukové složky a redukuje celulitidu bez bolesti, narkózy a jakéhokoliv poškození kůže či okolní tkáně.

Neinvazivní liposukci provádíme pomocí pokročilé kavitační technologie, která umožňuje nasměrovat koncentrovanou energii do velmi specifické zóny uvnitř pacienta, a je tak schopna bezpečně a šetrně rozvrátit podkožní buňky. Kavitací dokážeme velmi úspěšně provést redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Většina pacientů pozná viditelnou redukci obvodu 2–6 cm po jediné léčbě. Pro ty nejlepší výsledky na zpevnění, zeštíhlení a vytvarování problematických partií vašeho těla doporučujeme další návštěvy.

Partie, které je možné ošetřit:

 • Břicho, boky, hýždě, stehna, lýtka, paže, kolena

Neošetřované partie:

 • Podpažní podkolenní jamka, třísla, varlata, krk, obličej, hlava

_____________________________

Výhody kavitace

 • provádí se ambulantně bez anestezie a bolesti, pokožka zůstává nedotčena
 • bez jizev, pooperační peče (stahovadla apod.)
 • určeno pro ženy i muže všech věkových kategorii

Průběh ošetření

 1. Před ošetřením změříme a označíme ošetřovanou oblast. Na příslušné partie naneseme speciální gel a kavitační hlavicí plynulými pohyby provedeme ošetření. Procedura trvá maximálně 60 minut a zákazník při ní pohodlně leží na lůžku.
 2. Po ultrazvukové liposukci následuje přístrojová lymfodrenáž v délce 30 až 45 minut, která urychlí vstřebání uvolněného tuku. Pacient opět pohodlně leží na lůžku a relaxuje.
 3. Nakonec provedeme srovnávací přeměřeni ošetřené oblasti. Bezprostředně po opuštění ordinace zákazník pokračuje ve svém každodenním životě.

Frekvence a počet ošetření

Nejčastěji jsou výsledky viditelné po 3–5 dnech po prvním ošetření v podobě ztráty 2–6 cm obvodu ošetřené oblasti. Doporučujeme minimálně 3 ošetření, maximální počet není omezen. Vždy záleží na šířce a struktuře tukové vrstvy. Doporučovaná frekvence ošetřeni je jednou za 10–14 dní. Efekt zeštíhlení s počtem absolvovaných ošetřeni vzrůstá.

Doporučení pro maximální účinnost

 • dostatečný pitný režim minimálně 3 dny před ošetřením a během celé kúry
 • nízkokalorická strava
 • pravidelná pohybová aktivita
 • pro zvýšení účinnosti pravidelná přístrojová lymfodrenáž

Kontraindikace

Chronická onemocnění imunitního systému, pojivové tkáně, kůže, krve, jater a poruchy hojení, těhotenství a kojeni, kovové implantáty, jako jsou náhrady kloubů či jiné kovové protézy v ošetřované oblasti, závažná jaterní a ledvinová onemocněni, onemocněni slinivky, břišní, srdeční onemocněni, kožní infekce či zánět v místě ošetření, arteroskleróza a závažné cévní poruchy, léky proti srážlivosti krve, hyperlipidemie, hypercholesterolemie, rakovina, epilepsie.

Ošetření břicha se nedoporučuje v době, kdy má žena menstruaci. Účinnost může byt snížena onemocněním štítné žlázy.

Princip kavitace

Koncentrovaná energie ultrazvukových vln o vlnové délce 40 KHz vytvoří kavitu (mikrobublinky) uvnitř tukové buňky. S narůstáním jejich počtu dochází k narušeni stěny tukové buňky a jejímu rozpadu. Tuk následně vyteče do mezibuněčného prostoru, kde je přeměněn do podoby ve vodě rozpustného glycerolu a mastných kyselin. Následnou přístrojovou lymfatickou masáži jsou tuky odvedeny do krevního oběhu a při dodržení dostatečného pitného režimu jsou vyloučeny z těla ven.

Pomocí radiofrekvence se zbavíte ochablé pokožky na různých částech těla a vytvarujte si svou postavu. Radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). 

Tato metoda zaznamenává vynikající výsledky při ošetření ochablé pokožky, bříška po porodu, partií, u kterých došlo k rychlému úbytku váhy. Kromě viditelně pevnější a pružnější pokožky také dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti.

Radiofrekvence funguje na principu vyvolání tepelného efektu, který stimuluje tvorbu nového kolagenu. Procedura je bezbolestná, bezpečná a vysoce účinná. Vhodná je jak pro ženy, tak i pro muže.

____________________________________

Vacuum s radiofrekvencí

Vacuum s radiofrekvencí je naprostostá novinka na českém trhu využívající radiofrekvenční i podtlakové technologie. Výhodou je užití obou těchto technologií současně v jedné hlavici.

Pro koho je ošetření vhodné

Ošetření pomocí vacua s radiofrekvencí doporučujeme klientkám, které mají šířku tukové vrstvy menší než 2 cm, a ošetření neinvazivní liposukcí proto pro ně není vhodné. Ošetření také doporučeme, pokud potřebujete vyhladit celulitidu i v pokročilé fázi, přejete si lifting pokožky, nebo chcete pomoci svému tělu po těhotenství.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klienti cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se můžete vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky jednotlivých klientů a na jejich požadavcích. Obecně se však doporučuje prodělat 4-6 ošetření, přičemž by mezi nimi měla být pauza 7-14 dní. Následné udržovací kúry umožňují dlouhodobější zachování dosažených výsledků.

Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klienti používají vhodný opalovací přípravek.

Kontraindikace

 • těhotenství a laktace
 • vážná srdeční onemocnění
 • poruchy srážlivosti krve
 • nemoci pojivové tkáně
 • rakovina
 • nedávné kolagenové výplně
 •  
 • osoby s kovovými implantáty v těle


_____________________________

Face lift

 
Díky face liftingu se zbavíte ochablé pleti a získáte dokonalejší tvar obličeje. Face lifting nebo-li obličejová radiofrekvence je neinvazivní technika, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie, která koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkově zdokonaluje tvar obličeje.
 
Radiofrekvence selektivně aplikuje energii do pokožky, aniž by ji jakkoliv poškodila. A tato energie aktivně bojuje proti ochablosti pleti.
 

Pro koho je ošetření ideální

 • Osoby s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, které chtějí zlepšit svůj vzhled, aniž by se musely uchýlit k chirurgickému zákroku.

Průběh ošetření

 1. Nejprve odlíčíme a tonizujeme Vaši pokožku. 
 2. Poté provedeme radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. 
 3. Pro podporu výsledků na závěr každého sezení aplikujeme speciální kosmetická séra.

Výsledky ošetření

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu je dosahováno postupně, vypnutí poznáte přibližně po 1 měsíci od ošetření a výsledky jsou znatelné po dobu přibližně 2 let
 
Po podstoupení tohoto typu procedury může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Radiofrekvence se může kombinovat s jinými druhy ošetření jako např. pulzním světlem (fotoomlazení), které zlepšuje texturu pleti a odstraňuje drobné skvrnky. Také je doporučována kombinace s neinvazivní mezoterpaií, která pokožku hydratuje, čímž prodlužuje výsledky radiofrekvenční kúry. 
 
Každá z těchto procedur se podstupuje v jiném časovém horizontu s tím, že dobře naplánovaný sled ošetření napomáhá dosažení celkového excelentního omlazení obličeje.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po zákroku se zákazník může vrátit zpět do běžného života.


Frekvence a počet ošetření

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky jednotlivých klientů a na požadovaném účinku. Všeobecně se však doporučuje prodělat 4-6 procedur, přičemž by mezi nimi měla být pauza 7-14 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování a prodloužení dosažených výsledků. Velkou výhodou je, že není kontraindikováno opalování za podmínky, že klient používá vhodný opalovací přípravek.